+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kolonėlė MARSHALL Woburn BT II, bluetooth, balta

Kolonėlė MARSHALL Woburn BT II, bluetooth, balta 1
Kolonėlė MARSHALL Woburn BT II, bluetooth, balta 2
Kolonėlė MARSHALL Woburn BT II, bluetooth, balta 3
  • Kaina:
    399,00 € 499,00 €
    Jūs sutaupote: 100,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

Woburn II švariai atkuria aukštus garsus, nesunkiai perduoda žemus bosus ir turi aiškų vidutinių garsų diapazoną. Du 1 colio aukštų dažnių garsiakalbiai ir du 5,25 colių žemų dažnių garsiakalbiai su D klasės stiprintuvais, iš viso sukuria 110 vatų galią. Medinis korpusas leidžia kolonėlei skleisti šiltą ir natūralų garsą. Ši kolonėlė garsus atkuria itin tiksliai, su minimaliu iškraipymu. Pajausk aukščiausios klasės garsą.PRIJUNKITE SU BLUETOOTH 5.0 IR APTX TECHNOLOGIJA
Bluetooth 5.0 ir aptX technologija leis jums mėgautis bevieliu garsu 10m diapazone. Naudokite savo išmaniuosius telefonus, plašetinius kompiuterius ir kitus Bluetooth prietaisus, kad galėtumėte transliuoti muziką tiesiai iš kolonėlės – daugiau nebereikės jokių papildomų laidų!


JŪSŲ GARSAS
Sureguliuokite garsą taip, kaip patinka jums su Marshall Bluetooth programėle ar analoginiu valdymu, esančiu viršutiniame kolonėlės skydelyje. Pajausk, kaip lengva pritaikyti garsą kambariui, kuriame šiuo metu esi. 
SUJUNGIMAS LAIDU
Kolonėlę galima prijungti ne tik su Bluetooth 5.0. taip pat galite naudoti RCA arba 3.5mm lizdą. Tad šią kolonėlę galėsi prijungti ir prie daugelio audio įrenginių ar prie savo televizoriaus, taip pagyvinant įrenginio garsą.


FUNKCIONALUMAS
Kolonėlę galite prijungti prie dviejų Bluetooth prietaisų, o prijungus – lengvai keistis tarp jų.MARSHALL BLUETOOTH PROGRAMĖLĖ
Be analoginių valdymo raneknėlių, jūs galite naudotis Marshall Bluetooth programėle, kad reguliuotumėte muziką, kaip patinka jums.

Specifikacija

Prekės kodas 992215000080
Jungtys 3.5 mm stereo
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti