+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kolonėlė URBANEARS Lotsen Dirty Pink, belaidė

Kolonėlė URBANEARS Lotsen Dirty Pink, belaidė 1
  • Kaina:
    169,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Lotsen yra nedidelė kolonėlė su didelėmis galimybėmis. Jis lengvai užpildo mažus ir vidutinio dydžio kambarius bei skleidžia gerai subalansuotą garsą su maloniu boso spragtelėjimu. Lotsen yra pritaikytas kompaktiškoms vietoms, pavyzdžiui, lentynoms ir staliniams kompiuteriams.


GARSAS
Tinkamos vibracijos prasideda viduje. Ši bevielė kolonėlė pripildys jūsų plotą su multiroom garsy ir leis jūsų ausims pasinerti į tobulo garso pasaulį.


PRIJUNKITE IR KLAUSYKITE
Ši kolonėlė yra viena geriausių, nes ji groja muziką taip, kaip norite jūs. Prisijunkite prie savo mėgstamiausių internetinės muzikos platform, naudokite kolonėlę su Bluetooth ar su laidu.


IŠSAUGOKITE SAVO GROJARAŠČIUS
Išsaugokite iki 7 mėgstamų grojaraščių iš mėgstamų internetinių radijo stočių ar Spotify ir galėsite juos leisti vieno mytuko paspaudimu!


LEISKITE KARTU ARBA ATSKIRAI
Liesti vieną dainą visame name ar kelias dainas atskiruose kambariuose? Jei šią kolonėlę prijungsite prie kitų suderinamų kolonėlę galėsite rinktis! Tiesiog pasirinkite Multi režimą ir užpildykite namus su įvairia muzika!


RANKENĖLĖS
Ši bevielė kolonėlė leis jums valdyti muziką senoviniu būdu. Pasukite rankenėlę, kad keistumųte garsą ir spauskite mygtukus, kad galėtumėte keisti dainas.

Specifikacija

Prekės kodas 992215000054
Maksimali galia (W) 60
Dažnių juosta (Hz – kHz) 60–40,000Hz
Veikimo trukmė (val.) 12
Jungtys Bluetooth, 3.5 mm stereo
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.