+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kolonėlė URBANEARS Stammen Goldfish Orange, belaidė

Kolonėlė URBANEARS Stammen Goldfish Orange, belaidė 1
  • Kaina:
    153,62 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Stammen yra nedidelė ir kompaktiška. Bet neleiskite jos dydžiui jus apkvailintu. Su žemų dažnių garsiakalbiu ir dviem aukštos klasės garsiakalbiais, Stammen užpildys jūsų kambarį muzika. Puikiai tinka mažoms ir vidutinio dydžio erdvėms, tokioms kaip svetainės, miegamieji ir studijos apartamentai.


GARSAS
Tinkamos vibracijos prasideda viduje. Ši bevielė kolonėlė pripildys jūsų plotą su multiroom garsy ir leis jūsų ausims pasinerti į tobulo garso pasaulį.


PRIJUNKITE IR KLAUSYKITE
Ši kolonėlė yra viena geriausių, nes ji groja muziką taip, kaip norite jūs. Prisijunkite prie savo mėgstamiausių internetinės muzikos platform, naudokite kolonėlę su Bluetooth ar su laidu.


IŠSAUGOKITE SAVO GROJARAŠČIUS
Išsaugokite iki 7 mėgstamų grojaraščių iš mėgstamų internetinių radijo stočių ar Spotify ir galėsite juos leisti vieno mytuko paspaudimu!


LEISKITE KARTU ARBA ATSKIRAI
Liesti vieną dainą visame name ar kelias dainas atskiruose kambariuose? Jei šią kolonėlę prijungsite prie kitų suderinamų kolonėlę galėsite rinktis! Tiesiog pasirinkite Multi režimą ir užpildykite namus su įvairia muzika!


RANKENĖLĖS
Ši bevielė kolonėlė leis jums valdyti muziką senoviniu būdu. Pasukite rankenėlę, kad keistumųte garsą ir spauskite mygtukus, kad galėtumėte keisti dainas.

Specifikacija

Prekės kodas 992215000061
Dažnių juosta (Hz – kHz) 60–40,000Hz
Veikimo trukmė (val.) 12
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.