+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Televizorius SONY KD65XF9005

Televizorius SONY KD65XF9005 1
Televizorius SONY KD65XF9005 2
Televizorius SONY KD65XF9005 3
Televizorius SONY KD65XF9005 4
  • E-kaina:
    1 229,00 € 1 259,00 €
    Jūs sutaupote: 30,00 €
E-kaina galioja tik perkant internetu.
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Flagmano funkcijų ir vidutinės kainos santykis „Sony KD-65XF9005“ televizorių paverčia stulbinančiu.
„Sony KD-65XF9005“ gerokai pranoksta tai, ko tikimės iš vidutinės klasės televizoriaus, ir pateikia pastebimai reikšmingas geriausių praėjusių metų pavyzdinių modelių vaizdo savybes.


GERIAUSIOS FUNKCIJOS
ATRASKITE VISIŠKAI TIKROVIŠKUS VAIZDUS

Pamatykite, kaip suderinome savo naujausią procesorių ir vaizdo kokybės technologijas, kad sukurtume itin realistiškas pramogas per 4K HDR televizorių.


GALINGIAU, EFEKTYVIAU, GRAŽIAU
Mūsų „4K HDR Processor X1™ Extreme“ apima galingą vaizdų apdorojimą tikruoju laiku, todėl vaizdai yra itin detalūs. Vaizdų raiška konvertuojama į artimą 4K HDR kokybei.


DETALĖS ATSKLEISTOS PER IŠSKIRTINĮ KONTRASTĄ
Mėgaukitės gražiais naktiniais vaizdais, pilnais ryškių šviesų ir gilios juodos spalvos. Pasižymintis iki šešių kartų didesniu nei tradiciniai LED televizoriai kontrastu, šis 4K HDR televizorius su „X-tended Dynamic Range™ PRO“ užtikrina, kad tamsios scenos bus dar tamsesnės, o ryškios – dar ryškesnės.


KIEKVIENAS JUDESYS UŽFIKSUOTAS NEPAPRASTAI AIŠKIAI
Mūsų technologija „X-Motion Clarity™“ užtikrina, kad greitai judantis veiksmas atrodys sklandžiai ir aiškiai. Filmuoti vaizdai tiksliai kontroliuojami, kad suliejimas būtų kuo mažesnis. Net tada, kai rodomos itin sparčiai besikeičiančios scenos, vaizdų tikroviškumas ir ryškumas išlieka.


GYVENIMO GENIALUMAS ATSKLEIDŽIAMAS PAPILDOMOMIS SPALVOMIS
Matykite ryškias realaus pasaulio spalvas visur. TRILUMINOS ekranas perteikia spalvas iš platesnės paletės, tiksliai atkuria kiekvieną priedangoje esantį šešėlį ir atspalvį.


ATRASKITE JAUDINANČIAS 4K HDR PRAMOGAS
Per šį televizorių filmais ir žaidimais galėsite mėgautis jaudinančia 4K HDR raiška. Palaikomi įvairūs HDR formatai, pavyzdžiui, HDR10, „Hybrid Log-Gamma“ ir „Dolby Vision™“.


PERKELKITE VAIZDO KOKYBĘ Į NAUJĄ LYGĮ SU „DOLBY VISION™“.
Dėl nuostabių ryškiai apšviestų sričių, ryškesnės juodos ir intensyvių spalvų scenos tiesiog atgis. „Dolby Vision“ yra HDR sprendimas, leidžiantis patirti įtraukiančių kino žiūrėjimo pojūčių jūsų namuose.


MĖGAUKITĖS HDR ŽAIDIMAIS SU „PLAYSTATION®“
„Sony“ 4K HDR televizoriai puikiai dera su žaidimų pultais „PlayStation®4“ ir „PlayStation®4 Pro“. Pajuskite smagių žaidimo teikiamų pojūčių ir mėgaukitės gyvomis tekstūromis bei ryškiomis spalvomis.


PAILGASIS GARSIAKALBIS LEIS PASIJUSTI TARSI KINO TEATRE
Susiekite savo televizorių su šiuo pailguoju garsiakalbiu ir namuose jauskitės lyg būtumėte kino teatre. „Dolby Vision™“ atgaivina scenas ir suteikia autentiškų žiūrėjimo pojūčių, o „Dolby Atmos™“ pripildo kambarį įtraukiančio erdvinio garso.


TIESIOG KALBĖKITE, SMAGUS BŪDAS TYRINĖTI NAUJUS PASAULIUS
Visas išsvajotąsias pramogas surasite taip greitai, kaip kalbate. Naudodami šio 4K HDR televizoriaus su „Android TV™“ pažangią valdymo balsu funkciją, akimirksniu įjungsite filmus ir televizijos laidas iš programų arba transliacijų.


„ANDROID 4K“ TELEVIZORIUS REKOMENDUOJA „NETFLIX“
„Netflix“ siūlo lengvą būdą rasti geriau veikiančius TV su lengva prieiga prie programų ir naujomis išmaniojo TV funkcijomis. Su „Netflix“ rekomenduojamais TV mėgaukitės populiariomis laidomis ir filmais naudodami specialų mygtuką ir valdymo balsu funkciją.


SUKURTAS, KAD GALĖTUMĖTE VISĄ DĖMESĮ SKIRTI VAIZDUI
Jokio blaškymo, tik puikūs vaizdai. Siauras, rafinuotai sukurtas aliuminio rėmelis leidžia sutelkti dėmesį į ekraną, o laidai išmaniai paslėpti užpakalinėje ir priekinėje pusėse.


Specifikacija

Prekės kodas 132105000101
Svoris (kg) 25.5 (su stovu)
Ryškumas (cd/kv.m) 1000
Matmenys AxPxG (cm) 83x144,7x7
Skleistinės dažnis Motionflow XR 1000Hz
Ekrano raiška
Ekrano tipas LCD
Įmontuoti priedai DVB-T, DVB-C, DVB-S, Analog tuner, DVB-T2
EKO Eko Label A
Įstrižainė 55" +
Vesa standartas 300 x 300
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.