+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Garso sistema POLK MAGNIFI MINI

Garso sistema POLK MAGNIFI MINI 1
Garso sistema POLK MAGNIFI MINI 2
Garso sistema POLK MAGNIFI MINI 3
Garso sistema POLK MAGNIFI MINI 4
Garso sistema POLK MAGNIFI MINI 5
Garso sistema POLK MAGNIFI MINI 6
Garso sistema POLK MAGNIFI MINI 7
Garso sistema POLK MAGNIFI MINI 8
Garso sistema POLK MAGNIFI MINI 9
Garso sistema POLK MAGNIFI MINI 10
  • Kaina:
    299,00 € 369,99 €
    Jūs sutaupote: 70,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

AUKŠTAS ERDVINIS GARSAS
Patentuota Polk erdvinio garso technologija ir 5.1 Dolby Digital sukuria neįtikėtiną, kambarį užpildantį erdvinį garsą grojantį per šią kompaktišką garso sistemą.


KOMPAKTIŠKAS DYDIS
Neleiskite šios garso sistemos dydžiui jūsų apgauti – jis skleidžią tą neįtikėtiną, kamberį užpildantį Polk garsą ir telpa net pačiose mažiausiose vietose!POLK VOICE ADJUST TECHNOLOGIJA
Keiskite garso lygius, kad girdėtumėte itin aiškų dialogą ir niekada nepralieskite nė vieno žodžio mėgstamo filmo, serialo ar sporto laidos metu!


BEVIELIS MUZIKOS TRANSLIAVIMAS
Garso sistema turi WiFi, Google Cast ir Bluetooth, todėl galėsite transliuoti muziką tiesiai iš savo išmanaus telefono, planšetinio kompiuterio ar kito susiejamo prietaiso.IŠSKIRITINĖ GILAUS BOSO TECHNOLOGIJA
The MagniFi MINI garso sistema su perkeliamu bevieliu žemų dažnių garsiakalbiu perkels jūsų muzikos klausymą ir filmų žiūrėjimą į kitą lygį.


UNIVERSALUS SUSIEJIMAS
Veikia su bet kokiu televizoriaus, kabelinės ar palydovinės nuotoliniu pulteliu – jums nereikės dviejų skirting pultelių!LENVAS PRIJUNGIMAS
Veikia su jūsų televizoriumi – HDMI ir optinis kabeliai pridedami.


FILMŲ, MUZIKOS IR SPORTO REŽIMAI
Vino mygtuko EQ nustaytmai Filmams, Muzikai ir Sportui (taip pat puikiai tinka ir pokalbių laidoms) optimizuoja garso sistemą ir žemų dažnių garsiakalbį, kad jūs kuo aiškiau girdėtumėte dialogą, didelį erdvinį garsą ir gilius bosus.


NAKTINIS REŽIMAS
Neprižadinkite savo šeimos narių ar kaimynų kai žiūrėsite filmą ar vakaro žinias. Su Naktiniu Režimu, vienu mygtuko paspaudimu bosai bus sumažinami, o Balso Pristaikymo funkcija leis jums toliau aiškiai girdėti dialogą be nereikalingo televizoriaus garsinimo.


Specifikacija

Prekės kodas 992160000016
Galingumas (W) 150
Spalva Juoda
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.