+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Garso sistema SAMSUNG HW-MS750

Garso sistema SAMSUNG HW-MS750 1
Garso sistema SAMSUNG HW-MS750 2
Garso sistema SAMSUNG HW-MS750 3
Garso sistema SAMSUNG HW-MS750 4
Garso sistema SAMSUNG HW-MS750 5
Garso sistema SAMSUNG HW-MS750 6
  • Kaina:
    599,00 € 699,00 €
    Jūs sutaupote: 100,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

GARSO KOKYBĖS GERINIMAS
IKI 32 BITŲ

Padarykite savo muziką kokybiškesnę ir dinamiškesnę. Pagerinkite savo muzikos failus iki 32 bitų,
kad garsas būtų sodresniMĖGAUKITĖS SODRIU IR KOKYBIŠKU ŽEMŲJŲ DAŽNIŲ GARSU
Samsung garso iškraipymą šalinanti technologija nuspėja ir panaikina garso iškraipymą prieš jam įvykstant, todėl žemųjų dažnių garsas yra sodrus ir kokybiškas nenaudojant atskiro žemųjų dažnių garsiakalbio.


DAR STIPRESNIS ŽEMŲJŲ
DAŽNIŲ GARSAS
Tegul jūsų Soundbar Sound+ skleidžia stipresnį ir kokybiškesnį žemųjų dažnių garsą (iki 27 Hz). Prijunkite žemųjų dažnių garsiakalbį SWA-W700*, kuris atkuria dar sodresnį ir stipresnį žemųjų dažnių garsą.


IŠPLĖSKITE SAVO GARSO SISTEMĄ IKI ERDVINIO GARSO
Mėgaukitės kino teatro lygio erdviniu garsu, naudodami užbaigtą „Samsung Sound+“ sprendimą. Prijunkite galinių belaidžio ryšio garsiakalbių rinkinį* ir klausykitės įtraukiančio erdvinio garso. Jei reikia sodresnio žemųjų dažnių garso, naudokite garsiakalbį SWA-W700**, atkuriantį iki 27 Hz garsą.


PARUOŠTAS BELAIDŽIAM
ERDVINIAM GARSUI

Belaidžio erdvinio garso sistemos rinkinys leidžia lengvai išplėsti erdvinio garso sistemą nenaudojant laidų raizgalynės. ** Naudodami savo Soundbar, galite sukurti daugiakanalę sistemą ir mėgautis tikru erdviniu garsu.


PUIKUS GARSAS SĖDINT
BET KURIOJE VIETOJE

Kad ir kur sėdėsite, garsas bus nepriekaištingas. Visuomet girdėkite nuostabų garsą bet kurioje kambario vietoje dėl pažangiojo plataus diapazono aukštųjų dažnių garsiakalbio.


KELIŲ GARSIAKALBIŲ VALDYMAS
Geriausi garso potyriai. Dėl išskirtinės Samsung technologijos garsiakalbių masyvai juda vienu metu, kad žemųjų dažnių garsas būtų galingesnis.


MOKSLIŠKAI PAGRĮSTA TECHNOLOGIJA
Išbandę ir sureguliavę garsiakalbį garsiojoje Kalifornijos garso laboratorijoje, mūsų garso inžinieriai taikė naujus transdukcijos metodus ir pažangųjį kompiuterinį modeliavimą, kad garsas būtų idealiai subalansuotas ir užpildytų kambarį.


BELAIDĖ JUNGTIS SU TELEVIZORIUMI
Lengvai prijunkite savo Soundbar prie savo Samsung televizoriaus be laidų raizgalynės naudodami Bluetooth arba belaidžio interneto ryšį. Galėsite iš karto mėgautis visu savo turiniu girdėdami aiškesnį ir sodresnį garsą.


VALDYKITE VIENU PULTELIU
Jums nereikia kelių valdymo pultelių. Pagrindines Soundbar funkcijas, tokias kaip įjungimas (išjungimas), garsas ir net garso efektai, galite valdyti naudodami Samsung televizoriaus valdymo pultelį ir televizoriaus naudotojo sąsają.


IŠTIES SKLANDŪS 4K POTYRIAI
Jūsų UHD turinys, UHD Blu-ray diskų leistuvas ir Soundbar Sound+ bus puikus derinys, užtikrinsiantis nuostabias pramogas ir nepriekaištingą turinio kokybę. Dėl 4K Pass-Through funkcijos jūsų 4K kokybės vaizdas bus atkuriamas itin sklandžiai. Jį papildys erdvinis garsas.


IŠMANIOJO GARSO REŽIMAS
Pasirinkite garso režimą arba leiskite Soundbar parinkti už jus. Garsiakalbis automatiškai išanalizuoja garsą ir optimizuoja jo kokybę atsižvelgdamas į jūsų turinį.


PROGRAMĖLĖ SAMSUNG MULTIROOM
Naudodami programėlę Samsung Multiroom, klausysitės mėgstamų dainų naujoviškai, greitai ir sklandžiai.


Specifikacija

Prekės kodas 102160000023
Galingumas (W) 450
Spalva Juoda
Garso sistema 5.1, Dolby Digital, Crystal Amplifie, Smart Sound, High-Resolution Audio
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.