+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Garso sistema PANASONIC SC-HTB885EGK

Garso sistema PANASONIC SC-HTB885EGK 1
  • Kaina:
    449,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Jei jūs nesate patenkinti garsu, kurį skleidžia televizoriuje įmontuoti garsiakalbiai, SC-HTB885EGK yra puiki išeitis pagerinti garsą! Ši garso sistema užtikrina pasaulinio lygio garsą, kuris perkelia klausymą į kitą lygį.


NAMŲ KINO TEATRAS
Integruoti garsiakalbiai ir bevieliai žemų dažnių garsiakalbiai skukuria namų kino garso sistemą. Ji leis jums mėgautis įvairiais filmais ir serialais Ir išgirsti visas detales. Garso sistema skleidžia tik dinamišką ir švarų garsą.


UNIKALUS IR DINAMIŠKAS GARSAS
Naujai sukurti garsiakalbiai sukuria vidutinio dažnio garsą. Soundar turi stiprintuvus, kurie slopina garso kokybės svyravimus, keičiantis garsui. Kai klausysite skirting tipų garso, jūs vis tiek girdėsite dialogą aiškiai.


BEVIELIS SUJUNGIMAS
Pasinaudokite šiuolaikinėmis technologijomis ir sujunkite bevieliu būdu! Su Bluetooth sujungimu jūs galėsite greitai pasiekti savo mėgstamiausią muziką ir filmų scenas, kurias laikote savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje. NFC prisijungimas leis jums dalintis jais vienu paspaudimu!

Specifikacija

Prekės kodas 082160000004
Galingumas (W) 500
Spalva Juoda
Garso sistema 5.1, Dolby Digital, DTS Digital Surround
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.