+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Garso sistema SONY HT-RT4

Garso sistema SONY HT-RT4 1
Garso sistema SONY HT-RT4 2
Garso sistema SONY HT-RT4 3
Garso sistema SONY HT-RT4 4
Garso sistema SONY HT-RT4 5
Garso sistema SONY HT-RT4 6
  • Kaina:
    299,00 € 349,00 €
    Jūs sutaupote: 50,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

DIDELĖ GALIA. TIKRAS KINO TEATRAS.
Klausykitės namuose autentiško, kambarį pripildančio garso. Aukšti galiniai garsiakalbiai leis labiau įsitraukti į mėgstamus filmus, klausantis tikro erdvinio garso, o dėl bendros 600 W išvesties galios perteikiamas dinamiškas kino teatro garsas.BENDROJI 600 W IŠVESTIES GALIA
600 W galia leis pasijusti veiksmo sūkuryje. Patirkite daugiau įspūdžių žiūrėdami filmus, klausydamiesi muzikos ar žaisdami.


5.1 KAN. BELAIDIS ERDVINIS GARSAS
Penki garsiakalbiai ir žemųjų dažnių garsiakalbis kartu atkuria jaudinantį viso diapazono garsą.


NFC IR BLUETOOTH® RYŠYS
Akimirksniu užmegzkite „Bluetooth®“ ryšį su suderinamais išmaniaisiais telefonais, naudodami NFC prijungimo vienu palietimu funkciją.


5.1 KAN. BELAIDIS ERDVINIS GARSAS
Geriausia vieta prie ekrano. 3 kanalų pailgasis garsiakalbis, žemųjų dažnių garsiakalbis ir aukšti galiniai garsiakalbiai sukuria autentišką erdvinį kino teatro garsą – jausitės tarsi patekę į savo mėgstamiausią filmą.DTS FORMATO PALAIKYMAS
Pritaikius DTS formatą, dinamiškas erdvinis garsas suteiks filmams ir muzikai tikroviškumo.


„DOLBY® DIGITAL“
Mėgaukitės dramatišku ir kokybišku erdviniu garsu, kurį atkuria 5.1 kan. ir „Dolby® Digital“.


AUKŠTI GALINIAI GARSIAKALBIAI
Pasinerkite į aukštos kokybės kino garsą, sklindantį iš dviejų plačiajuosčių 65 mm pagrindinių įrenginių su grindų stovais, skirtais puikiam erdviniam garsui užtikrinti.


BELAIDIS KLAUSYMAS
NFC IR „BLUETOOTH®“ RYŠYS

Visų mėgstamų dainų klausykitės per belaidį ryšį. Tiesiog leiskite jas iš išmaniojo telefono, vienu palietimu prisijungę prie „Bluetooth®“ belaidžio ryšio technologijos, naudodami NFC funkciją.


NUSTATYKITE PER KELIAS SEKUNDES
Galite naudoti praktiškai iš karto, vos išėmę iš pakuotės. Tiesiog įkiškite kištuką, prijunkite garsiakalbius spalvomis pažymėtomis jungtimis ir mėgaukitės tikro erdvinio garso 5.1 kanalais. Visi laidai prijungiami prie žemųjų dažnų garsiakalbio, todėl lengvai palaikysite tvarką.


HDMI ARC
Naudojant HDMI ARC (garso grąžinimo kanalą) prie suderinamų televizorių prisijungiama vienu laidu, taip užtikrinamas lengvesnis valdymas ir reikia mažiau laidų.


OPTINĖ ĮVESTIS
Mėgaukitės aukštos kokybės filmų ir kito turinio garsu prijungę optinę įvestį, skirtą su HDMI ARC nesuderinamiems televizoriams.


USB PRIEVADAS
Per USB atmintuką galėsite įsikelti daugiau muzikos. Per HDMI arba išmaniuoju telefonu su programa „Sony | Music Center“ valdykite atkūrimą ekrane.

Specifikacija

Prekės kodas 132160000017
Galingumas (W) 600
Spalva Juoda
Garso sistema 5.1, Dolby Digital, Clear Audio+
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.