+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Garso stiprintuvas SONOS CONNECT:AMP (ZP120)

Garso stiprintuvas SONOS CONNECT:AMP (ZP120) 1
Garso stiprintuvas SONOS CONNECT:AMP (ZP120) 2
Garso stiprintuvas SONOS CONNECT:AMP (ZP120) 3
Garso stiprintuvas SONOS CONNECT:AMP (ZP120) 4
Garso stiprintuvas SONOS CONNECT:AMP (ZP120) 5
  • Kaina:
    579,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

JŪSŲ SENOS KOLONĖLĖS PRIKELTOS NAUJAM GYVENIMUI
Ar nebūtų nuostabu jei galėtumėte transliuoti muziką per jau turimas kolonėles? Su Connect:Amp jūs tai galite padaryti – ir jums nereikės imtuvo. Garso stiprintuvas pevers jūsų pasyvias kolonėles į transliavimo aparatą!


PRIJUNKITE PER WIFI
Prijunkite. Sujunkite. Transliuokite be jokių trukdžių!


PRADĖKITE BET KURIAME KAMBAYJE IR PLĖSKITE GARSĄ
Leiskite skirtingas dainas skirtinguose kamabariuose. Arba vieną dainą visame name. pridėjus daugiau Sonos garsiakalbių jūs galėsite paskęsti muzikoje!


VALDYMAS SU PROGRAMĖLE
Išsirinkite kambarį. Išsirinkite dainą ir ją paleiskite! Sonos programėlė leis jums pasirinkti ne tik muziką, bet ir kuriame kamabryje norite ją girdėti, pakeisti garsą ar pakoreguoti kitus nustatyus. Tai taip paprasta!


TIK GERĖJA
Operacinės sistemos atnaujinimai užtikrins, kad jūsų garso sistema būtų tokia pat gera šiandien kaip ir vakar.


PAGERINKITE SAVO KOLONĖLES
Connect:Amp turi įmontuotą D klasės stirpintuvą, kuris perduoda 55W kanalui audiofilinio garso kokybę jūsų garsiakalbiams. Jūs taip pat galėsite keisti bosų garsą, muzikos garsą bei balansą taip, kad tikrų jums. 


PRIJUNGIMAS
Prijunkite bet kokį garso prietaisą prie šio garso stiprintuvo: tai gali būti jūsų muzikos grotuvas ar telefonas ir klausykite muzikos per kolonėles ar ausines. Jūs taip pat jį galite prijungti prie visų kitų Sonos prietaisų.


MUZIKA VISAME NAME
Muzika pripildytas kamabarys yra šaunu, tačiau visas namas skendintis muzikoje yra dar šauniau. Tai yra Sonos Namų Garso Sistema. Prijungę daugiau Sonos produktų jūs galėsite klausytis įvairių dainų skirtinguose kambariuose arba klausytis tos pačios dainos visame name.

Specifikacija

Prekės kodas 992117000098
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.