+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Televizorius SAMSUNG UE65NU7472

Televizorius SAMSUNG UE65NU7472 1
  • Kaina:
    849,00 € 999,00 €
    Jūs sutaupote: 150,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

„DYNAMIC CRYSTAL COLOR“
Pamatykite, kaip dinamiškos, aiškios kaip krištolas spalvos sukuria tikrovišką vaizdą. Išvydę daugiau įvairių spalvų, nebenorėsite žiūrėti prastesnio vaizdo.



HDR, MATYKITE DETALIAU
Žiūrėkite HDR turinį aiškiau ir ryškesnėmis spalvomis. „Samsung“ UHD televizorius išryškina detales šviesiose ir tamsiose scenose.
 
„REAL 4K“ UHD SKIRIAMOJI GEBA
Matykite tikslų ir ryškų vaizdą žiūrėdami „4K“ UHD televizorių, turintį 4 kartus daugiau taškų nei FHD televizorius. Dabar kiekvienoje scenoje matysite net mažiausias smulkmenas.
 
UHD PRITEMDYMAS
Mėgaukitės specialiai jums pritaikytomis spalvomis, vaizdo ryškumu ir kontrastu. UHD pritemdymas ekraną paskirsto į mažesnius blokus ir pritaiko vaizdą išryškindamas detales.
 
PLONO DIZAINO
Modernus ir blizgus, grakštaus dizaino, savo rafinuotumu natūraliai prisiderinantis prie jūsų erdvės.



 
„CLEAN CABLE SOLUTION“
Tiesiog atlikite tris paprastus veiksmus, kad mėgautis vaizdu netrukdytų laidų raizgalynė. 1 žingsnis. Prijunkite kabelius. 2 žingsnis. Įkiškite kabelius į įmontuotąsias kabelių ertmes nugarinėje dalyje. 3 žingsnis. Gražiai paslėpkite kabelius už televizoriaus stovo. Nėra matomų kabelių. Tvarkinga apdaila.


SUMANUS BŪDAS MĖGAUTIS IŠMANIUOJU TELEVIZORIUMI
Gaukite pramogas greičiau, lengviau ir sumaniau. Asmeninis asistentas, pasirengęs padėti visais klausimais, nuotolinio valdymo pultelis viskam ir paprastas mazgas, leidžiantis valdyti visus prietaisus. Mažiau ieškokite, daugiau žiūrėkite. Mėgautis televizoriumi dar niekada nebuvo taip paprasta.



Į BALSO KOMANDAS REAGUOJANTIS ASISTENTAS TELEVIZORIUJE
Sumaniau valdykite televizorių naudodami į balso komandas reaguojantį asistentą. Be to, taip paprasčiau. Tiesiog liepkite jam pakeisti kanalą, ieškoti turinio ir atverti programėles. Asistentas taip pat gali valdyti jūsų namų daiktų interneto prietaisus.


UNIVERSALUSIS GIDAS
Negaiškite laiko svarstydami, ką žiūrėti toliau. „Universal Guide“ ne tik pateikia populiarių laidų ir turinio, bet ir rekomenduoja specialiai jūsų pomėgiams pritaikytą turinį, analizuodamas jūsų kelių pastarųjų mėnesių žiūrėjimo įpročius.



VIENAS VALDYMO PULTELIS
Lengvai valdykite visus prijungtus prietaisus ir turinį, naudodami tik vieną pultelį. Taip pat jis turi automatinio aptikimo funkciją, automatiškai prijungiančią ir paženklinančią visus prijungtus prietaisus. Paprasti rasti, lengva naudoti. Tik vienas valdymo pultelis.


„SMARTTHINGS“
Tegul jūsų išmanieji prietaisai visuomet būna prijungti. „SmartThings“ leidžia televizoriui prijungti įvairius išmaniuosius namų prietaisus (nuo šaldytuvo iki mobiliojo telefono), kad būtų galima juos sklandžiai naudoti.


 



PROGRAMĖLĖ „SMARTTHINGS“, VIENA PROGRAMĖLĖ VISKAM
Programėlė „SmartThings“ turi tokias funkcijas kaip „Universal Guide“, „Remote Control“ ir „Dashboard“.

Specifikacija

Prekės kodas 102105000101
Svoris (kg) 28
Kontrastas Mega
Matmenys AxPxG (cm) 92.28 (su stovu)x145.75x37.80 (su stovu)
Skleistinės dažnis 1800Hz
Ekrano raiška 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Papildomos funkcijos Auto Channel Search, Wi-Fi Direct, Digital clean view, Auto Power Off, Embeded POP, EPG, Instant On, Web Browser, Bluetooth Low Energy, 360 Video Player
Ekrano tipas LED
Įmontuoti priedai CI+, DVB-T2CS2
3D tipas Nėra
EKO Eko Label A+
Įstrižainė 55" +
Nuotolinio valdymo pultas Yra
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti