+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Televizoriaus prijungimas

EURONICS parduotuvėse Vilniuje įsigijote LED ar LCD televizorių? Tuomet galite užsisakyti televizoriaus pakabinimo, prijungimo ir sureguliavimo paslaugą. Užsakymo telefonas 8 800 60 200.

Į Jūsų namus atvykę technikos ekspertai išpakuos televizorių, pastatys jį į Jūsų norimą vietą arba pakabins ant sienos, prijungs prie elektros tinklo ir naudojamos televizijos sistemos, taip pat esant poreikiui prijungs papildomus vaizdo, garso ir duomenų perdavimo komponentus, suderins visą sistemą ir pademonstruos kaip ja naudotis. Jums pageidaujant, paslėps laidus (lovelyje), išveš senąjį televizorių utilizavimui.

Norėdami, kad technikos ekspertai atliktų šią paslaugą, įsitikinkite, kad elektros laidai ir antenos kabelis atvesti iki tos vietos, kur bus statomas televizorius, o sienoje, ant kurios norėsite jį kabinti, nėra jokių laidų ar vamzdžių. Nepamirškite EURONICS parduotuvėje įsigyti televizoriaus pastatymo kojelės ar pakabinimo rėmo!

Paslauga Kaina Prietaisai
TV pakabinimas ir reguliavimas iki 32" 23 € Televizoriai iki 32" įstrižainės
TV pakabinimas ir reguliavimas 32-55" 35 € Televizoriai nuo 32" iki 55" įstrižainės
TV pakabinimas ir reguliavimas nuo 55" 49 € Televizoriai nuo 55" įstrižainės
SMART televizoriaus reguliavimas 1 56 € Visų įstrižainių televizoriai
SMART televizoriaus reguliavimas 2 75 € Visų įstrižainių televizoriai
TV reguliavimas 1 17 € Visų įstrižainių televizoriai
TV reguliavimas 2 25 € Visų įstrižainių televizoriai


Į paslaugą įeina:

TV pakabinimas ir reguliavimas iki 32" - Kliento konsultacija, televizoriaus išpakavimas, pakabinimas ant sienos (laikiklis kliento), televizoriaus reguliavimas. Papildomos medžiagos neįskaičiuotos.


TV pakabinimas ir reguliavimas 32-55" - Kliento konsultacija, televizoriaus išpakavimas, pakabinimas ant sienos (laikiklis kliento), meistro atvykimas,  televizoriaus reguliavimas. Papildomos medžiagos neįskaičiuotos.


TV pakabinimas ir reguliavimas nuo 55" - Kliento konsultacija, televizoriaus išpakavimas, pakabinimas ant sienos (laikiklis kliento), meistro atvykimas, televizoriaus reguliavimas. Papildomos medžiagos neįskaičiuotos.


SMART televizoriaus reguliavimas 1  - SMART televizoriaus sureguliavimas kliento namuose, internet nustatymai prietaise, kliento konsultacija ir apmokymas. Papildomos medžiagos neįskaičiuotos.


SMART televizoriaus reguliavimas 2  - SMART televizoriaus sureguliavimas kliento namuose, internet nustatymai prietaise, kanalų rūšiavimas pagal kliento pageidavimus, kliento konsultacija ir apmokymas. Papildomos medžiagos neįskaičiuotos.


TV reguliavimas 1 - Televizoriaus  sureguliavimas, konsultavimas su apmokymu prekybos vietoje iškart po pirkimo (kanalų surinkimas pagal kliento poreikį nėra galimas, nes tai priklauso nuo televizijos tiekėjo), atliekamas paslaugų centre.


TV reguliavimas 2 - Televizoriaus  sureguliavimas, konsultavimas su apmokymu kliento namuose iškart po pirkimo (kanalų surinkti jų neružiuojant pagal kliento poreikius).

 

Paslauga teikiama Vilniaus ir Kauno EURONICS parduotuvėse  >>
Daugiau informacijos EURONICS parduotuvėse arba nemokamu  infolinijos telefonu 8 800 60 200